

Citroën Berlingo
1.4i 2X SCHUIFDEUR AIRCO/ELEKTR. RAMEN! ORIGINELE KILOMETERS!
€ 3.650200576.624 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2005 |
| APK | 1 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
CITROEN BERLINGO 1.4 UIT HET JAAR 2005!
AUTO HEEFT VELE OPTIES OA : AIRCONDITIONING, ELEKTRISCHE RAMEN + ELEKTRISCHE SPIEGELS, CENTRAAL DEURVERGRENDELING OP AFSTAND, STUURBEKRACHTIGING ENZ!
DISTRIBUTIERIEM IS VERVANGEN BIJ 71.000KM!
NAP CERTIFICAAT + 2 ORIGINELE SLEUTELS AANWEZIG!
-----------------------------------------------------
Inruil is mogelijk met uw huidige auto.
U bent van harte welkom voor een
bezichtiging in onze showroom!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag 9:30 - 18:00
Na 18:00 uur zijn wij op afspraak geopend.
Auto Keistad
Ampèreweg 1B
3752 LR Bunschoten-Spakenburg
Email: info@autokeistad.nl
Mob: 06 - 44229646
Aan deze teksten kunnen geen rechten worden ontleend.71.000 distributie riem
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 617 kg
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.360 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.137 x 1.724 x 1.819 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.163 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.780 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 664 - 2.800 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,5 s |
| Actieradius | 733 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 176 g/km |
| Energielabel | D |



