

Citroën Berlingo
bestel 2.0 HDI 600
€ 1.4992004261.725 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2004 |
| APK | 16 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Citroen Berlingo bestel 2.0 HDI 600
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Voor interesse in deze occasion bent u van harte welkom Bij Kooistra auto`s in Marum, ook het maken van een proefrit en eventuele inruil is bij ons geen probleem Voor meer info 0594-697131
Kooistra Auto's
Transportweg 11
9363 TL Marum
0594-697131
info@kooistraautos.nl
www.kooistraautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.137 x 1.720 x 1.796 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.186 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 593 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |





