

Citroën Berlingo
1.6 BlueHDI 75pk L1H1 **MARGE, GEEN BTW** Euro6 Cruisecontrol Zijdeur
€ 9.900201768.931 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 22 februari 2017 |
| APK | 22 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.569 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
**MARGE, GEEN BTW** UNIEK! Dealer onerhouden Citroën Berlingo L1H1 Euro6 met cruisecontrol en zijdeur.
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mei 2015 - dec. 2018
Cabine: enkel
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 673 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (€ 695 ex BTW): Garantiepakket 1: 3 maanden garantie tot 7500km: Inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe vloeistoffen en filters, eind proefrit door monteur (max. 12 jaar oud - 200.000km)
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Fabrikant: Van der Wal Vans Lekdijk 188 2967GJ LANGERAK, NL 0880072727 http://www.vanderwalvans.nl info@vanderwalvans.nl
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Al de door ons vermelde prijzen zijn meeneemprijzen excl. BTW (en excl. BPM) tenzij anders vermeld.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen Autodata en de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Onze voorraad bedrijfswagens bestaat doorgaans uit ruim 400 voertuigen en is afkomstig van zorgvuldig geselecteerde en betrouwbare partners en leasemaatschappijen.
Wij begrijpen als geen ander dat een bedrijfswagen aanschaffen een hele uitgave is en soms niet gelegen komt.
Wij kunnen met u meedenken in passende financieringsmogelijkheden.
Dus bent u opzoek naar uw bedrijfswagen dan bent u bij Van der Wal Vans V.O.F. aan het juiste adres!
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.560 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.810 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.267 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,2 s |
| Actieradius | 1.395 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |




