

Citroën Berlingo
1.6i Multispace Attraction, AIRCO, TREKHAAK, CRUISE Prijs Is Rijklaar
€ 2.4502005177.649 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juli 2005 |
| APK | 10 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.254 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Modelreeks: jan. 2004 - feb. 2006
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 614 kg
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Autobedrijf van Oevelen B.V. Prins Reinierstraat 8 4651RZ STEENBERGEN NB, NL 0653408649 http://www.autobedrijfvanoevelenbv.nl info@autobedrijfvanoevelenbv.nl
Voor financiering voor particulieren klanten zijn wij aangesloten bij De autofinancier. U kunt deze bereiken onder nummer 088-0501850
Hun website-adres is www.deautofinancier.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.587 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 147 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.140 x 1.720 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.226 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 624 - 2.800 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 743 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |



