We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Voordelige autorijden kan niet! Deze Matiz 0.8 heeft een nieuwe uitlaat en distributie. Zeer nette auto, die je vlot brengt waar je wezen moet.
Aanvullende opties en accessoires
1 sleutel
achter wisser
bekerhouder voor
Bumpers in car. kleur
hoofdsteuen achter
spoiler in kleur
Sproeier
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 1
Bedrijfsinformatie
U bent altijd van harte welkom en de koffie smaakt heerlijk bij ons.
Mocht u graag een voertuig willen komen bewonderen dan is het maken van een afspraak geen verplichting, maar wel aan te raden.
Alle moeite is genomen om de informatie op onze site zo duidelijk mogelijk weer te geven. Een tikfout is echter nooit uit te sluiten. Controleer dus altijd zelf bij aankoop of er zaken zijn die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.