

Chevrolet Aveo
1.2 16V LS B-clever Airco !!
€ 1.9992010180.100 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2010 |
| APK | 17 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze Chevrolet Aveo komt uit 2010, werd geleverd van 01-10-2009 tot 31-03-2010. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 62 kW (84 PK) en een cilinderinhoud van 1208 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 170 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,5 liter per 100 km en hij weegt 1005 kg. De APK is geldig tot 17-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 117,83 per kwartaal.
NETTE EN PERFECT ONDERHOUDEN AVEO !
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R14
Laadvermogen: 498 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
tenaamstellen kunnen we bij ons op kantoor en is geheel gratis ! kom dus gerust een keertje langs de koffie staat klaar !!
Wilt u niet graag het huis uit en heeft u toch een leuke auto gezien die u graag wilt kopen dan bieden wij ook de mogelijkheid om deze geheel bij u thuis af te leveren !!
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk wanneer u vooraf een prijs indicatie wenst neem dan even per mail of telefonisch contact met ons op zodat we een beter beeld kunnen schetsen van de auto zoals kenteken, staat, opties en km stand en een richtprijs u bent van harte welkom in ons bedrijf BIJ INTERESSE KUNT U BELLEN: 06-17279353
VOOR MEER INFO ZIE ONZE WEBSITE
Hoewel de informatie op deze website of andere communicatie-uitingen permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.206 cc |
| Max. vermogen | 62 kW (84 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.680 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.503 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |



