

Chevrolet Aveo
1.2 16V LS B-clever | Airco | 5-deurs|elektr.
€ 1.4952010230.412 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juli 2010 |
| APK | 21 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.669 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze Chevrolet Aveo komt uit 2010, werd geleverd van 01-10-2009 tot 31-03-2010 en kostte toen € 13.669,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 62 kW (84 PK) en een cilinderinhoud van 1208 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 170 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,5 liter per 100 km en hij weegt 1005 kg. De APK is geldig tot 21-06-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Nette Chevrolet Aveo 5-deurs voorzien van airco en elektrische ramen. Auto rijdt en schakelt goed en is ideaal als betaalbare dagelijkse auto. Airbaglampje brandt momenteel, vermoedelijk een klein elektrisch aandachtspunt. APK aanwezig.
Wij zijn geopend van maandag t/m zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur.
Zondag uitsluitend op afspraak
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 498 kg
Wielbasis: 248 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.206 cc |
| Max. vermogen | 62 kW (84 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.680 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.503 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |



