
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Chevrolet Aveo
1.2 16V LS+
€ 1.9502010184.596 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2010 |
| APK | 14 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.169 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Halogeen mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 498 kg
Wielbasis: 248 cm
Emissieklasse: Euro 5
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.206 cc |
| Max. vermogen | 62 kW (84 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.503 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Mathijssen Auto's
Heischoorstraat 104882 JA Klein Zundert










