
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BYD Atto 3
EVO Excellence 74.8 kWh
€ 44.74020260 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2026 |
| APK | 27 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 43.740 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- 11 kW lader
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 272 cm
Accutype: lithium-ion
Accu snellaadtijd (10%-80%): 25 minuten
Actieradius: 470 km
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 330 kW (449 pk) |
| Max. koppel | 560 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.880 x 1.615 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.360 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,9 s |
| Actieradius | 470 km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp BYD Tilburg
Kraaivenstraat 305048 AB Tilburg






