BMW Z4

Roadster sDrive30i H6 M-sport – Prof navi, eerste eig.

PoweredBy
BMW Z4
Roadster sDrive30i H6 M-sport – Prof navi, eerste eig.
€ 32.950201064.648 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 30 juli 2010
APK 31 december 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 73.654
Wegenbelasting/3mnd € 226 - € 247

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan AUTO van Eerde

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op BMW Z4 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op BMW Z4

Omschrijving

De aandrijflijn van de legendarische 130i in een nóg compactere BMW, met een ellenlange neus én modernere boordelectronica. Met het dak open op de dijk net zo leuk om te rijden als met de cruise op 130 gesloten over de snelweg: is de Z4 sDrive30i met handgeschakelde zesbak de ideale tweede auto? Wij denken van wel!

UITVOERING, HISTORIE, CONDITIE Een beetje betaalbare en betrouwbare sportwagen met een potente motor en handbak, één die nog appelleert aan het gevoel van écht autorijden – is in de wereld van nu al heel erg lastig te vinden. Wanneer je daaraan echter nog de wens toevoegt dat het dak open moet kunnen voor een zomeravondritje met je lief én dat die bovendien ook op langere (vakantie)ritten prettig naast je moet kunnen plaatsnemen – wordt de spoeling welhaast onmogelijk dun.

Voor de liefhebber purist die zich echter toch een dergelijke unicorn wenst, bieden wij hier een zeer zeldzame en begeerlijke variant van de in onze ogen nog altijd ondergewaardeerde tweede generatie Z4 aan: de sDrive30i voorzien van M-sportpakket. En die zesbak dus, waarmee de aandrijflijn in deze Roadster precies overeenkomt met wat je in de inmiddels iconische 130i aantreft.

Maar dan dus in een onmiskenbaar sportwagen profiel verpakt, met de zitpositie tegen de achteras en dus achter het rotatie-punt – in een auto bovendien waarbij München zich met al haar kennis en kundigheid heeft ingezet om er een zo leuk én bruikbaar mogelijk rijdende alleskunner van te maken.

Dit exemplaar dat bovendien van het fraaie Interior Pure White pakket met Elfenbein nappa leer, alcantara en mooie interieursierlijsten Fineline Antraciet is voorzien – kochten we in ongevalvrije en volledig originele conditie in van de eerste eigenaar. Deze liet het onderhoud afwisselend door de BMW dealer en steeds dezelfde lokale specialist uitvoeren en zette de teller in de bijna 16 jaar van zijn bezit op een alleszins aantrekkelijke 65.000km totaal.

Voor meer informatie zoals de volledige lijst met fabrieksoptiecodes verwijzen we je graag naar de website: www.autovaneerde.nl

AFLEVERCONDITIES Elke auto wordt voordat deze in ons aanbod wordt opgenomen zorgvuldig geïnspecteerd, eventueel benodigde onderhoudswerkzaamheden voeren we op voorhand uit. Jouw nieuwe rijplezier is bij ons dus direct beschikbaar.

  • BOVAG 40-punten check.
  • Gegarandeerd correcte kilometerstand.
  • Geen uitstaande onderhoudswerkzaamheden.
  • Complete set sleutels en boorddocumentatie.
  • Rijklaar en in showroomstaat in onze winkel.

Wij rekenen hiervoor géén afleverkosten.

STANDAARD MET GARANTIE Onze verkoopprijzen zijn inclusief 6 maanden 10dkm huisgarantie. We informeren je graag over onze voorwaarden en de mogelijkheden voor een langere garantieduur, of uitgebreide BOVAG garantie tegen meerprijs.

INRUIL Je kunt bij ons je oude auto inruilen. Als je het kenteken, de actuele kilometerstand, een beschrijving van eventuele schades en de onderhoudssituatie en liefst enkele foto’s stuurt – geven wij je zo snel mogelijk een inruilindicatie.

FINANCIAL LEASE Voor een passende financiering ben je bij ons aan het juiste adres. Bijvoorbeeld voor deze heerlijke BMW die je als particulier al voor 282,33 per maand rijdt:

  • Inruil of aanbetaling 21.705,=
  • Looptijd 48 maanden.
  • Geen slottermijn.

Meer dan 50 foto’s in hoge resolutie en alle informatie over deze auto vind je op onze website of via de link bij deze advertentie.

Opties

  • Airbag Bestuurder
  • Airbag Passagier
  • Airbag, zijdelings voor 2x
  • Knieairbag voor
  • Airconditioning, handbediend
  • Airconditioning
  • Airconditioning, automatisch
  • Radio/CD/MP3 speler
  • Lederen bekleding
  • Open dak elektrisch
  • Open dak, electro-hydraulisch (bij stoffen dak)
  • ESP
  • EBD
  • ASR Anti doorslip regeling
  • Verwarmde ruitensproeierinstallatie
  • Elektrische ramen voor
  • Cruise control
  • Regensensor
  • Boordcomputer
  • ABS
  • Bandenspanningscontrole
  • Startonderbreking
  • APK bij aflevering
  • Onderhoudsboekje aanwezig
  • Dealeronderhouden
  • Koplampwissers
  • Bi-xenon-koplampen
  • Stuurbekrachtiging
  • El. verstelbare spiegels, verwarmd
  • Lederen stuur
  • Sportstuur
  • Multifunctioneel stuur
  • Stuurverwarming
  • Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
  • Lichtmetalen velgen 18 inch
  • Sportstoelen
  • Stoelverwarming voor
  • Stoelverwarming bestuurder

Garantie: 6 maanden BOVAG garantie

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2.996 cc
Max. vermogen 190 kW (259 pk)
Max. koppel 310 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.239 x 1.790 x 1.291 mm
Draaicirkel 10,7 m
gewicht 1.390 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.745 kg
Inhoud bagageruimte 180 l
Inhoud brandstoftank 55 l
Topsnelheid 250 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,8 s
CO2-uitstoot 199 g/km
EnergielabelE

Opties

AUTO van Eerde

Rozendaalseweg 4
7396 BB Terwolde
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan AUTO van Eerde

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op BMW Z4 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op BMW Z4