

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 september 2024 |
| APK | 4 september 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 227.750 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
Omschrijving
Aangeboden door Hermans Collectables:
Een zeer complete BMW XM PHEV Label Red 30kWh uit 2024 met maar liefst 748pk en 1.000Nm koppel!
De BMW is uitgevoerd in de BMW Individual kleur ''Brands Hatch Grey Metallic (C17)'' met een "Schwarz" leder merino interieur. In combinatie met de "Shadow-Line Hoogglans zwarte accenten (uitgebreide omvang) en 21" lichtmetalen velgen en zwarte remklauwen om het M Sport remsysteem.
De BMW is o.a. voorzien van de volgende (extra) opties: Adaptief Chassis M Professional, Aerodynamica-pakket M-Technic, BMW Individual-speciaal-lak, Shadow-Line Hoogglans (uitgebreide omvang), BMW Individual Dashboard leerovertrek, Interieurlijsten Carbon Fibre M Signatur, M multifuctionele stoelen voor (met memory), Massagestoelen voor, Stoelverwarming voor & achter, Stuurwielverwarming, M Veiligheidsgordels, Warmte-Comfort-pakket voor, Privacy glass, BMW ID, BMW Gesture control Beglazing groen getint, BMW Iconic Glow nierengrille, BMW IconicSounds Electric, BMW Live Dashboard Professional, Comfortsleutel, Driving Assistant Professional, Flexible Fast Charger (Mode 2), Bowers & Wilkins Diamond Surround Soundsystem, Elektr. zwenkbare trekhaak, sfeerverlichting, Parkeerasstistent-pakket Plus, Adaptieve Cruise Control, Grootlichtassistent, Dodehoekdetectie en 360*-camera.
De BMW wordt geleverd met documentatie, reservesleutel en BMW garantie tot 17 oktober 2027.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen interieur
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 22"""
- 4-wiel besturing
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots herkenning en activatie
- Dashboardcamera
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- 360* camera
- Aanhanger assistent
- Actieve stuurhulp
- Airbag hoofd achter
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagage afdekhoes
- Bluetooth
- Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound
- Carbon afwerking interieur
- DAB+ ontvanger
- Draadloos laden
- Driving Assistant Professional (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent, Zelfstandige rijstrookwissel)
- Elektrisch uitklapbare trekhaak, origineel
- Elektrisch verstelbaar stuurwiel
- Infotainment
- LED verlichting
- M Aerodynamic pakket
- Memory Pack
- Memory Seats
- Mistlampen achter
- Multimedia voorbereiding
- Oplaadmogelijkheid
- Portierverlichting
- Rijprofiel selectie
- Rijstrookdetectie
- Speciale kleur
- Sportpakket
- Stand kachel
- Stoelmassage
- Stoelverkoeling
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Telefoon draadloos laden
- Trekhaak elektrisch
- Verkeersbord herkenning
- Verstelbare gordelhoogte
- Vooruitrijcamera
Meer informatie
Bandenmaat: 285/45 R21
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 311 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 31,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 550 kW (749 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.110 x 2.010 x 1.760 mm |
| gewicht | 2.695 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 527 - 1.820 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 82 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
| Energielabel | A |
Opties
Hermans Collectables
De Marke 126951 KM Dieren






































