

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 548 - € 600 |
Omschrijving
Contact
Wil je meer weten over deze auto of een afspraak maken voor een proefrit? Bel / Whatsapp eenvoudig op +31 20 210 1434 of schrijf een e-mail naar info@shiftup.nl. Het is zowel mogelijk deze auto bij ons in Amstelveen te bezichtigen als bij je thuis of op kantoor. We nodigen je graag op afspraak uit!
Over Shift Up
Wij van Shift Up zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte BMW’s & MINI’s, hoofdzakelijk van één tot zes jaar oud. Dit doen wij met een team van 7 man vanuit onze locatie in Amstelveen. Auto’s die niet standaard zijn uitgerust, maar met vele opties, daar zijn we dol op! We leveren auto’s uit voorraad en op aanvraag van de klant.
Afleverstandaard
Iedere auto wordt geleverd voor een all-in prijs, afleverkosten zijn verleden tijd! All-in betekent inclusief benodigd onderhoud dat er binnen 6 maanden of 7.500 KM aan komt, banden dienen minimaal nog 4 mm profiel te bevatten. Daarnaast dragen wij zorg voor eventueel herstel van noemenswaardige gebruikssporen, een nieuwe APK, poetsbehandeling en leveren wij iedere auto standaard met zes maanden garantie.
Zoekopdracht
Ben je toch op zoek naar een andere BMW of MINI? Wij maken graag werkelijkheid van jouw BMW en MINI wensen. Laat je wensen bij ons achter en wij gaan voor jou op zoek naar de passende BMW of MINI. Ons netwerk bestaat uit vele dealers in Nederland en Duitsland.
Disclaimer
Aan de in deze advertentie getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden en al het getoonde is onder voorbehoud van type- en/of (digitale) weergave fouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 23 inch lichtmetalen M wielen Sterspaak in Bicolor Jet Black (1FY)
- Schaphirschwarz metallic (475)
- BMW Iconic Glow nierengrille (3DN)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- diffusor
- Elektrisch op afstand volledig te openen (316)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen (7M9)
- M Sport uitlaatsysteem (1MA)
- Regensensor 3 serie (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Soft Close Automatic (323)
Infotainment
- Connected Package Professional (6C4)
- BMW Live Cockpit Plus met BMW Curved Display (6U3)
- BMW Live Cockpit Professional met BMW Curved Display (6U3)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Harman Kardon Surround Sound systeem (688)
- Opbergvak voor smartphone met draadloze oplaadmogelijkheid (6NX)
Interieur & Comfort
- 4-zone airconditioning (4NB)
- BMW Individual lederuitrusting ‘Merino‘ Schwarz (VCSW)
- El. verwarmde voorstoelen (494)
- 8-traps Steptronic sporttransmissie (2TB)
- Akoestische voetgangersbescherming (4U9)
- Ambiance verlichting (4UR)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Interieurlijsten Carbon Fiber (4MC)
- Massagefunctie voor beide voorstoelen (4T7)
- M hemelbekleding in Alcantara Schwarz (776)
- M Multifunctionele stoelen (4MA)
- M sportstuurwiel (710)
- Servotronic (216)
Veiligheid
- Active Protection (5AL)
- Driving Assistant (5AS)
- High Beam Assistant (5AC)
- M Sport differentieel (2T4)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant Plus (5DN)
Overig
- Warmte Comfort Pack (4HA+4HB)
- achterasbesturing
- Adaptief M onderstel Professional (2VW)
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- Driving Assistant Professional (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, zelfstandige rijstrookwissel) (5AU)
Meer informatie
Modelcode: G09
Wielbasis: 311 cm
Interieurkleur: Individual Leder Merino Schwarz
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Afleverstandaard:
- Standaard 6 maanden garantie
- Resterend fabrieksgarantie (indien van toepassing)
- Minimaal halve tank brandstof
- Verwijderen van opvallende gebruikssporen
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 350 kW (477 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| gewicht | 2.595 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 82 km |
| CO2-uitstoot | 34 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Shift Up
Keurmeesterstraat 181187 ZX Amstelveen






























































