We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW X6
XDrive50i Executive Full Options. youngtimer. hele mooie auto
De personenauto heeft een topsnelheid van 250 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 5,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 12,5 liter per 100 km en hij weegt 2280 kg. De APK is geldig tot 16-06-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 483,- per kwartaal.Met zijn compromisloze design, zijn geweldige vermogen en zijn uitgekiende techniek staat deze BMW X6 garant voor sportieve topprestaties. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Uitstekend wegcontact, extreem lage windgevoeligheid: de luchtvering zorgt ervoor! Van de diverse pluspunten is ook het lederen interieur het noemen waard. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Fun en functie wordt samengebracht in het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt uw handen en vingers snel weer op temperatuur. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, bi-xenon koplampen, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met de routebegeleiding van het navigatiesysteem kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Met regensensor, cruise control, dvd-systeem, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Te weinig lucht in de banden kan leiden tot een lekke band of zelfs een klapband. Daarom waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem als de druk te laag is.
deze jongtimer/ youngtimer is super interessant. 290,- bijtelling per maand.
Zin om deze sportwagen uit te proberen? Neem contact op en we zetten 'm snel klaar voor een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
Binnenspiegel automatisch dimmend
DVD speler
Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Lederen interieur
Lendesteunen (verstelbaar)
Luxe lederen bekleding
Navigatie full map
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Verwarmde voorstoelen
Exterieur
Chroom delen exterieur
Glazen schuif-/kanteldak
Koplampreiniging
Variabele stuuroverbrenging
Zonnescherm achterruit
Veiligheid
Extra getint glas
Meer informatie
Bandenmaat voor: 275/40 R20
Bandenmaat achter: 315/35 R20
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)