

BMW X6
xDrive50i High Executive
€ 13.4952011197.463 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 oktober 2011 |
| APK | 7 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 170.566 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Stoelverwarming|Airco|V8 409PK|2011|
BMW X6 xDrive50i High Executive
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Veiligheid
Overige
Er zijn mensen die zeggen: het merk maakt me niet uit zolang het maar Duits is. En gelijk hebben ze. De automatische transmissie en de achtcilinder benzinemotor maken het autorijden snel en comfortabel. Gemakkelijk in- en uitladen? Geen enkel probleem met de elektrisch bedienbare achterklep. En ook het stijlvolle comfort is meegeleverd dankzij het lederen interieur. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Luchtgeveerde wielophanging zorgt voor topklasse comfort op alle soorten wegdek. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Verder is de BMW uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Met dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Auto is gecheckt en technisch in orde.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze BMW X6. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
( Op deze auto verlenen wij geen garantie ) het liefst weg voor export!
Mocking Automotive
Boomgaardweg 59D
3984KH Odijk
0654945179
gerard@mocking.nl
www.mockingautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 300 kW (409 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.880 x 1.980 x 1.690 mm |
| gewicht | 2.165 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 570 - 1.450 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 680 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,5 l/100km (1 op 8,0) |
| Energielabel | F |





