

BMW X5
xDrive50e M-Sport/M Perf Seats/Trekhaak/Skylounge/Laser
€ 96.940202518.698 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 september 2025 |
| APK | 3 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 121.199 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
BMW X5 xDrive50e M-Sport/M Perf Seats/Trekhaak/Skylounge/Laser
Pakket: M Sportpakket Pro
Pakket: Sky Lounge
Pakket: Driver Assistance Pack
Pakket: Innovation Pack
Pakket: Travel Pack
Pakket: Comfort plus pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Op zoek naar een BMW X5 50e met Skyloune Panodak, Trekhaak, M Performace stoelen en Laser Led?
LET OP: met deze auto wordt gereden, neem gerust contact op voor een bezichtiging. Dan zorgen wij dat de auto op locatie staat
Deze prachtig uitgeruste BMW X5 xDrive50e Launch Edition is voorzien van M-pakket, Skyloune Panoramadak, Trekhaak affabriek, M Performace sportstoelen, Laser Led, 22inch LM velgen, shadow line met zwarte accenten, climat control, adaptieve cruise control, stoelverwarming, stoelventilatie, achterbankverwarming, stuurwielverwarming, elektrisch verstelbare bestuurersstoel met geheugen, ambientverlichting, luxe zwarte hemelbekleding, elektrisch inklapbare buitenspiegels, keyless, elektrische achterklep, luchtvering, Harman Kardon Premium Audio, akoustisch glas, Carplay en Bluetooth.
Servicekosten bedragen €695.-
Deze auto wordt geleverd met 2 voertuigsleutels.
Interesse? Let op: met deze auto wordt gereden, neem gerust contact op voor een bezichtiging. Dan zorgen wij dat de auto op locatie staat
Kijk voor de volledige fotoreportages van onze auto's op onze eigen website hoexenbaas-automotive.nl.
Benieuwd naar de mogelijkheden omtrent proefrijden en/of een taxatie? neem dan gerust contact met ons op:
David Baas: 06-39268814 / Jorrit Hoex 06-39268815. Mail: info@hoexenbaas-automotive.nl
Inruilen van uw huidige auto is bij ons mogelijk en regelen naar wens ook uw LEASE - OF FINANCIERINGSCONTRACT.
Hoex & Baas Automotive B.V.
Middelblok 212
2831 BR Gouderak
0639268814
info@hoexenbaas-automotive.nl
www.hoexenbaas-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 360 kW (490 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 2.000 x 1.755 mm |
| gewicht | 2.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,0 l/100km (1 op 33,3) |
| Energielabel | A |


![BMW X5 xDrive50e 490pk Automaat M-Sport [ LUCHTVERING+TREKHAAK+CAMERA+H&K+LEDER+LED ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59415523/0-446a956ca8f1060b3a25d23a24ad9521.jpg)

