

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2024 |
| APK | 19 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 125.297 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde BMW X5. Voorzien van M Pakker, 22 inch Breedset, Panorama dak, H&K Audio, 360 Camera, Stoel en stuur verwarming, Luchtvering, Trekhaak, Head Up display, Elektrische stoel verstelling met memory,
Prijs inclusief BTW
Nieuwprijs ruim 125.000,-
Sportieve rijders zweren erbij: BMW. En gelijk hebben ze. BMW maakt rijden geweldig. Een zescilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Het kan niet op: een fraai lederen interieur, zeeën van licht met het elektrisch bediende glazen panorama dak en probleemloos in- en uitladen met de elektrisch bedienbare achterklep. Dankzij de stoelverwarming, verwarmbare achterbank en het verwarmbare stuur in deze auto, krijgt het begrip rijcomfort een nieuwe betekenis. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Deze BMW X5 heeft luchtvering, en dat is te merken. Altijd een gelijkmatige hoogte, uitstekende demping en een solide wegligging. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op uw smaak! U bent in deze BMW ook voorzien van navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. U hoeft uw ogen niet meer van de weg te halen om dashboardinformatie te checken. De head-up display projecteert het rechtstreeks in uw zichtveld. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetector detectiesysteem, accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en frontale botsbescherming.
Hij staat al popelend voor een testrondje op de weg. Bel nu en kom deze volbloed sportwagen uitproberen!
--------------------------------------------------------------------------
Autobedrijf Kroezen staat voor betrouwbare occasions.
Door intensieve samenwerking met dealerbedrijven beschikken wij dagelijks over een sterk wisselende voorraad occasions die wij tegen scherpe prijzen kunnen aanbieden.
--------------------------------------------------------------------------
Waarom Autobedrijf Kroezen
- Onze auto's worden GRATIS afgeleverd met
1 maand garantie op motor en versnellingsbak
- BOVAG garantie mogelijkheden
- Het overschrijven van de auto is GRATIS bij ons!
- Export verklaringen opmaken bij uitvoer
naar het buitenland
- Inruil mogelijkheden
- Financieren en verzekeren
- Aankoopkeuringen toegestaan
Voor vragen Bel, Sms, Mail of App ons 06-28380182 / 06-14946650
''Wilt u de inruil waarde van u huidige auto weten? App ons op 0628380182 / 0614946650 of stuur een bericht via de Markplaats app"
Wij zijn dagelijks geopend van Maandag t/m Zaterdag , belt u even voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
--------------------------------------------------------------------------
Auto Financieren? Zowel particulier als zakelijk.
Financial Financiering ook zonder cijfers mogelijk! Bent u een (startende) ondernemer en heeft u nog geen jaarcijfers om te overleggen aan de bank, dan is het bij ons ook mogelijk om zonder cijfers een Financial Financiering af te sluiten.
Wilt u weten welke financiering het beste bij u past, neem dan contact op via Mail, WhatsApp of telefoon.
Geef aan in welke auto u interesse heeft en vermeld het kenteken bij de aanvraag.
Mail of App u gegevens naar:
0628380182 of autobedrijf@live.nl
- Vermeld hierin u naam/bedrijfsnaam met KVK Nummer en e-mail adres.
--------------------------------------------------------------------------
Druk en zetfouten voorbehouden
Autobedrijf Kroezen
Industrieweg 38 e
3641RM Mijdrecht
06-28380182
06-14946650
Volg ons ook op Facebook
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Kunstlederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- M Aerodynamica
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Bots herkenning en activatie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- Driving Assistant Professional (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent, Zelfstandige rijstrookwissel)
- Innovation Pack (Audio installatie premium, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent, Zelfstandige rijstrookwissel)
- M Sportpakket (M Aerodynamica)
- Oplaadmogelijkheid
- Travel Pack (Elektrisch glazen panorama-dak, Zonnescherm zijruiten)
- Warmtecomfort pakket
Meer informatie
Bandenmaat voor: 275/35 R22
Bandenmaat achter: 315/30 R22
Laadvermogen: 805 kg
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 26,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)


BMW iX vs. BMW iX5 Hydrogen - Ben je sneller in München...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 230 kW (313 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 2.000 x 1.760 mm |
| gewicht | 2.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Actieradius | 110 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,0 l/100km (1 op 33,3) |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Kroezen Mijdrecht
Industrieweg 383641 RM Mijdrecht















































