
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW X4
M40i High Executive M-Sport stoelen
€ 47.950201947.884 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 december 2019 |
| APK | 22 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 113.802 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Active Protection (5AL)
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- BMW Connected Pack Professional (6C3)
- Carbonschwarz (416)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Leder Vernasca (MA)
- M Aerodynamica
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Verwarmde stoelen voor en achter (4HA)
- (2VF)
- afdaal assistent
- Audio Media Pack (Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid, WiFi hotspot) (ZM6)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde (buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (430)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- BMW sportstoelen (481)
- Comfort Access (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing) (322)
- Driving Assistant Plus (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, zelfstandige rijstrookwissel) (5AT)
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Geluidsdempende zijruiten in de voorportieren (3KA)
- Harman Kardon Surround Sound System (688)
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom (4K9)
- Interieurlijsten Carbon Fiber (4MC)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parking Assistant Plus (5DN)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- variabele stuuroverbrenging
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: G02
Maten en gewichten
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: LEDER VERNASCA/SCHW.KONTR.BLAU (MANL)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 178 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Ebus Standaard (inbegrepen): Voor alle auto's , aflevering inclusief technische inspectie, vloeistofcontrole , geldige APK, en RDW-leges.
- Ebus Basis (€ 595 meerprijs): voor auto's met een waarde boven 4500 euro, aflevering inclusief onderhoud olie+oliefilter indien nodig binnen 6 mnd, vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 7.500km / binnen 6 mnd, poetsen van binnen en buiten, 6 mnd Ebus garantie
- Ebus Plus (€ 895 meerprijs): Auto's tot 8 jaar oud en max 100.000 km, aflevering inclusief een nieuwe APK, RDW-Leges, onderhoud indien nodig binnen 12 mnd, vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 15.000 km / 12 mnd, poetsen binnen en buitenzijde plus 12 mnd BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Ebus Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK - Ebus Light (€ 595 meerprijs): Auto's tot 2 jaar oud en max 20.000 km , APK minimaal 2 jaar geldig, vervangen slijtagedelen indien nodig, poetsen binnen en buitenzijde, resterende fabrieksgarantie minimaal 12 mnd.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 260 kW (354 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.940 x 1.621 mm |
| gewicht | 1.840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 525 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Actieradius | 802 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Ebus
Zeddamseweg 137075 EA Etten

































