

BMW X4
xDrive20i M-Sport Camera Trekhaak 20"
€ 41.900202169.631 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2021 |
| APK | 28 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 75.122 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Autobedrijf Schouten biedt u deze gaaf uitgevoerde BMW X4 xDrive20i M-Sport aan, origineel Nederlands met nog maar 69.630 KM NAP en volledig dealeronderhouden. Het exterieur is uitgevoerd in de diepe metallic kleur: ' Saphirschwarz', gecombineerd met een zwart lederen / stoffen interieur. Verder beschikt de BMW X4 xDrive20i M-Sport over een mooie lijst met opties. Denk hierbij aan opties zoals:
- Parkeerhulp voor- en achter incl. achteruitrijcamera
- Lichtmetalen velgen 20"
- Elektrisch wegklapbare trekhaak
- Apple CarPlay / Android Auto
- DAB+
- Cruise Control
- Climate Control
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Mocht u liever telefonisch contact hebben verzoeken wij u om te bellen naar 0341-556510. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Modelreeks: aug. 2021 - dec. 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Autobedrijf Schouten B.V. Lokhorstweg 3 3851SE ERMELO, NL 0341556510 http://www.autobedrijfschouten.nl verkoop@autobedrijfschouten.nl
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.920 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.720 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 984 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | C |





