

BMW X4
M40i Centennial High Executive | CarPlay | MOOISTE VAN NL
€ 29.9992016169.274 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2016 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 105.316 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Loepzuivere BMW X4 M40i welke wij hebben aangekocht van een echte liefhebber. De auto is echt in werkelijke topconditie, zo zijn bijvoorbeeld de velgen recent nieuw gecoat, is er een perfect werkend Carplay systeem geïnstalleerd en is er een nieuw sportstuur gemonteerd.
Na technische controle in onze eigen werkplaats hebben we de remblokken aan zowel voor als achterzijde vervangen.
Dit kanon is onder andere voorzien van: M-sport 20 inch breedset velgen, LED/xenon verlichting, extra getint glas, BMW sportstoelen, elektrische stoelverstelling met geheugenfunctie, elektrische achterklep, climate control, stoelverwarming, cruise control, head-up display, bluetooth, navigatie en Apple Carplay/Android auto.
Modelreeks: apr. 2016 - feb. 2017
Modelcode: F26
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Ivoor
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 945): ViaBovag Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Fabrikant: Ruygrok Auto's B.V. Kanaalkade 65 1756AD 'T ZAND , NL 06-12257604 http://www.ruygrokautos.nl info@ruygrokautos.nl
Op onze site vindt u alle afbeeldingen in hoge resolutie, ook staan hier de bijbehorende opties bij. Dit geeft u de maximale online showroom ervaring.
Al onze occasions worden, in eigen werkplaats, uitgebreid technisch gecontroleerd en waar nodig hersteld. Ook worden de vloeistoffen op niveau gebracht en zorgen we dat slijtagedelen als banden en remmen nog geruime tijd mee gaan.
Dit alles gebeurt voordat ze worden geadverteerd. Zo weten wij zeker dat het voertuig dat wij aanbieden in top conditie verkeert!
Ook bieden wij bij verkoop van een auto een rijklaar pakket aan. De voorwaarden van deze pakketten kunt u terug vinden op onze site.
Inruil en financiering is bij ons altijd mogelijk!
Ruygrok Auto’s is een jonge onderneming in de Kop van Noord-Holland, die zich ten doel heeft gesteld om occasions aan te bieden voor elke doelgroep, van budget tot de jongere auto’s. Op afspraak kunt u, 7 dagen per week, ook ‘s avonds, vrijblijvend uw keuze komen bekijken en een proefrit maken. Staat uw volgende auto niet in onze wisselende voorraad, dan gaan we graag voor u op zoek
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.979 cc |
| Max. vermogen | 266 kW (362 pk) |
| Max. koppel | 465 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.900 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | F |




