

BMW X4
xDrive35i M-Sport,Schuifdak,HUD,LED,Keyless,Cam360,Adapt Cruise,BLIS,Trekhk Elekt,Memory
€ 24.5002014123.754 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2014 |
| APK | 30 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 107.875 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Voor meer foto's, informatie en onze garantie voorwaarden bezoek onze website; autobedrijf-verstappen.nl
Onze openingstijden: maandag t m vrijdag: 08.30 tot 18.00 uur. zaterdag: 10.00 tot 16.00 uur. zondag: op afspraak, 06-53428522
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Autobedrijf Verstappen niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.979 cc |
| Max. vermogen | 225 kW (306 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.671 x 1.881 x 1.624 mm |
| gewicht | 1.790 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.400 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 807 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 193 g/km |
| Energielabel | E |




