

BMW X3
xDrive20i High Executive Dealer O.H.*Pano*Head-Up*Camera
€ 17.9952014162.938 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 november 2014 |
| APK | 17 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 74.037 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
BMW X3 xDrive20i High Executive Dealer O.H.*Pano*Head-Up*Camera
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Deze BMW X3 xDrive20i High Executive automaat is een nette en dealeronderhouden SUV die jarenlang in handen is geweest van dezelfde eigenaar. De vorige eigenaar heeft de auto bijna 8 jaar in bezit gehad en dat zie je terug aan de verzorgde staat waarin hij verkeert.
Het interieur is luxe uitgevoerd met lederen bekleding, verwarmde voorstoelen en een elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugenfunctie. Het elektrisch glazen panoramadak zorgt voor extra licht in het interieur, terwijl de automatische airco het hele jaar door voor een aangename temperatuur zorgt. Dankzij Bluetooth en het navigatiesysteem blijf je onderweg eenvoudig verbonden en op de juiste route. Het head-up display projecteert belangrijke rijinformatie direct in je zichtveld.
Ook op het gebied van gemak is deze X3 rijk uitgerust. De rondomzichtcamera en parkeersensoren voor en achter maken manoeuvreren een stuk eenvoudiger. De Bi-xenon koplampen geven de auto een fraaie uitstraling en zorgen voor goed zicht in het donker. Daarnaast beschikt deze BMW over een elektrisch uitklapbare trekhaak, ideaal voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger.
Dealeronderhouden, nette auto die goed rijdt en rijklaar zonder afleverkosten.
Vivante Cars is 7 dagen per week bereikbaar en beschikbaar voor bezichtiging. Omdat wij niet altijd op locatie aanwezig zijn, vragen wij u vooraf contact op te nemen. Dan plannen we samen een passend moment en zorgen wij dat de auto voor u klaarstaat en we alle tijd voor u hebben.
Vivante Cars
Aesgewei 66
8647SG Sibrandabuorren
+31623282902
info@vivantecars.nl
vivantecars.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.881 x 16.610 mm |
| gewicht | 1.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.325 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 930 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | D |




