

BMW X3
xDrive30e | M Sport | Adaptive | Climate | Virtual | Sport stoelen | Leder | 360 camera
€ 44.900202237.005 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2022 |
| APK | 20 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 65.028 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Constructiedatum: 2022-01-01
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieurkleur: brown
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16 kWh/100km
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1
Referentienummer: 395
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.890 x 1.670 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 51 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,0 l/100km (1 op 50,0) |
| CO2-uitstoot | 45 g/km |
| Energielabel | A |




