

BMW X3
XDrive30e M-Sport |Laser|360|Trekh|Sfeer|HUD|CarPlay|Dodehoek
€ 39.950202281.660 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 mei 2022 |
| APK | 19 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Voor een scherpe prijs deze prachtige BMW X3 aangeboden. In deze uitvoering de goedkoopste op de markt!
De BMW is voorzien van vele opties zoals in de optielijst te zien is, en staat er echt zeer fraai bij van binnen, en buiten.
Doorgaans staan deze auto's zeer kort bij ons op voorraad, vanwege de hoge omloopsnelheid.
Heb jij interesse in deze specifieke auto? Raden wij aan om er snel bij te zijn.
Tevens krijgen wij dit type BMW X3 zeer geregeld binnen, en we kopen ze actief in.
Mocht deze auto niet precies voldoen aan je zoekopdracht kunnen we eventueel ook samen op zoek gaan!
Je bent altijd welkom voor een proefrit/bezichtiging, of een goed kopje koffie bij ons in Oldenzaal.
Bandenmaat: 225/60 R18
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 286 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Neem voor uw vertrek altijd contact met ons op voor een afspraak, zodat we kunnen garanderen dat u niet teleurgesteld wordt en voor een dichte deur staat.
Tel/WhatsApp: +31 53 234 00 30
Financiering en lease is mogelijk op alle voertuigen. Daarnaast staan wij garant voor ons product, dus een aanvullende aankoopkeuring is altijd toegestaan.
Voor auto's met een kilometerstand onder de 200.000 zijn verschillende mogelijkheden m.b.t. garantiepakketten. Informeer hiervoor naar de mogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.890 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| Energielabel | A |




