
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW X3
xDrive28i High Executive Rijklaarprijs-Garantie Navigatie Xenon Trekhaak Leder sport interieur

BMW X3
xDrive28i High Executive Rijklaarprijs-Garantie Navigatie Xenon Trekhaak Leder sport interieur
€ 18.9502014106.433 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2014 |
| APK | 19 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 77.656 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Ze zeggen weleens dat stijlvol en handig niet gauw samengaan. In dit geval wel: kijk maar naar het lederen interieur en de elektrisch bedienbare achterklep. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, instelbare schokdempers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Audiosysteem en navigatiesysteem met harde schijf zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze BMW X3 voorzien van parkeersensoren! Het luxeniveau in deze BMW is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Nooit te snel, altijd constant: dat is het voordeel van de aanwezige cruise control. Deze BMW is voorzien van sportstuurwiel, dvd-wisselaar, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW X3 samen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Chroom delen exterieur
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatie full map + hard disk
- DVD-wisselaar
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Lichtmetalen wielen V-spaak 8Jx18 (2K8)
- Navigatiesysteem professional (609)
- Xenon-lampen (522)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en binnenlichtpakket (431)
- Bluetooth
- BMW sportstoelen (481)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- DVD- wisselaar 6DVD (696)
- Dynamic Damper Control (223)
- Elektrisch te openen/sluiten achterklep (316; Elektrisch bedienbare achterklep)
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Elektrisch verstelbare zetels/geheugen (459)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurlijsten edelhoutuitvoering Fineline Siena (4DE)
- Koplamsproeiers (502)
- Park Distance Control (PDC) (508)
- X Line (3XL)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2012 - jun. 2014
Modelcode: F25
Maten en gewichten
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 12 maanden (zonder meerprijs): https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: ABC Auto's Jonge Voolweg 39 1521RH WORMERVEER, NL 0756213405 http://www.abcautos.nl info@abcautos.nl
Bedrijfsinformatie
- Al onze auto’s boven de €4500,- worden afgeleverd inclusief.
- Rijklaarprijs .
- Onderhoud volgens fabrieks--schema.
- Nieuwe A.P.K keuring .
- Reinigen binnen en buitenzijde.
- 15 Liter brandstof.
- 12 Maanden BOVAG Garantie.
- Tenaamstelling kenteken en leges.
Tevens is het mogelijk om uw huidige auto in te ruilen.
Zo is rijklaar ook echt rijklaar! zonder bijkomende kosten!
Heeft deze advertentie uw interesse gewekt dan bent u van harte welkom voor een bezichtiging in onze showroom aan de Jonge Voolweg 39 te Wormerveer. Voor informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met Reinier Wijker of Mitchell Wijker op tel.nr 075-6213405
BGG.06-20496350
WhatsApp 06-20496350
De koffie staat voor u klaar. !!!
Abc Auto’s
Jonge voolweg 39
1521 RH Wormerveer
http://abcautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.650 x 1.880 x 1.660 mm |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 893 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
ABC Auto`s
Jonge Voolweg 391521 RH Wormerveer













































