

BMW X3
xDrive28i High Executive M Sport Edition - Nieuwe Ketting - Trekhaak - DAB - LED
€ 23.4502015149.032 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2015 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze BMW X3 stelt zich graag aan u voor! Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze BMW X3 voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Qua licht en ruimtelijk gevoel zit het helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Bij de rijke uitrusting horen ook sportonderstel, halflederen bekleding, LED-koplampen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. De elektrisch inklapbare trekhaak is dé remedie tegen vuile handen. En blauwe schenen. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. U bedient het navigatiesysteem met harde schijf en het audio-installatiesysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. De uitrusting van deze BMW is met automatische airconditioning, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Rempedaal, handrem - allemaal niet meer nodig bij stilstaan op een helling. De hill hold control zet 'm onbeweeglijk en veilig vast tot u weer gas geeft. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat.
Deze BMW X3 is voorzien van een nieuwe ketting en groot onderhoud!
Een proefrit maken met deze BMW X3? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Om u optimaal van dienst te kunnen zijn ontvangen we u graag op afspraak. We zijn 7 dagen in de week tussen 8:00u – 22:00u bereikbaar per telefoon, WhatsApp en e-mail. We kijken uit naar de kennismaking!
Dave Karel 0651047665
Financieren? Geen enkel probleem. Vraag geheel vrijblijvend naar de mogelijkheden.
Kijk voor onze gehele voorraad op www.memoperformance.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0651047665).
Modelreeks: 2014 - 2017
Modelcode: F25
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: LEDER NEVADA/SCHWARZ (LLUSW)
CO₂-uitstoot (NEDC): 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| gewicht | 1.745 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 917 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 169 g/km |
| Energielabel | E |




