

BMW X3
xDrive28i LCI Sportaut. M-sport â VOL!
€ 23.9502015130.026 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2015 |
| APK | 8 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 69.796 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Waanzinnig compleet uitgevoerde X3 facelift met de krachtige en economische 245pk motor. Voorzien van Panoramadak, elektrische trekhaak met camera en nog veel meer – in onze eigen werkplaats geïnspecteerd en reeds van afleverbeurt voorzien dus instapklaar voor de vakanties!
UITVOERING, HISTORIE, CONDITIE De BMW X3 in zijn meest vlotte verschijningsvorm is deze heerlijk uitgevoerde facelift als xDrive28i voorzien van M-sportpakket. In kraakhelder Alpinweis III met de mooie hoogglans zwarte afwerking buitenom, lekker stoer zwart leer met als detail een wit stikseltje binnenin spat ie niet alleen van je beeldscherm maar ook van je oprit – dankzij de combinatie van de krachtige 245pk sub-topmotorisering met de Sportautomaat en de 216 Servotronic besturing rijdt ie zo mogelijk nog frisser en vlotter dan ie d’r uit ziet.
Omdat je niet altijd kunt genieten van het rijplezier op pakweg een bochtige autobahn onderweg naar de wintersport is het heel fijn dat ook de verdere uitvoering op uitmuntend niveau is: slechts zeer zelden komen we een dermate complete X3 tegen. We beperken ons daarom hier even tot de highlights, waaronder we naast het Panoramadak en de LED-koplampen oa. de elektrisch uitklapbare trekhaak icm. de achteruitrijdcamera, de elektrische stoelverstelling en de Professional Navigatie met uitgebreide bluetooth rekenen.
Onderstaand het volledige overzicht opgevraagd bij BMW, door ons enkele jaren terug in ongevalvrije en volledig dealeronderhouden topstaat ingekocht van de tweede eigenaar - nu nog een keer terug in de collectie na inruil door onze klant!
Voor meer informatie zoals de volledige lijst met fabrieksoptiecodes verwijzen we je graag naar de website: www.autovaneerde.nl
AFLEVERCONDITIES Elke auto wordt voordat deze in ons aanbod wordt opgenomen zorgvuldig geïnspecteerd, eventueel benodigde onderhoudswerkzaamheden voeren we op voorhand uit. Jouw nieuwe rijplezier is bij ons dus direct beschikbaar.
Wij rekenen hiervoor géén afleverkosten.
STANDAARD MET GARANTIE Onze verkoopprijzen zijn inclusief 6 maanden 10dkm huisgarantie. We informeren je graag over onze voorwaarden en de mogelijkheden voor een langere garantieduur, of uitgebreide BOVAG garantie tegen meerprijs.
INRUIL Je kunt bij ons je oude auto inruilen. Als je het kenteken, de actuele kilometerstand, een beschrijving van eventuele schades en de onderhoudssituatie en liefst enkele foto’s stuurt – geven wij je zo snel mogelijk een inruilindicatie.
FINANCIAL LEASE Voor een passende financiering ben je bij ons aan het juiste adres. Bijvoorbeeld voor deze heerlijke BMW die je als particulier al voor 282,33 per maand rijdt:
Meer dan 50 foto’s in hoge resolutie en alle informatie over deze auto vind je op onze website of via de link bij deze advertentie.
Garantie: 6 maanden BOVAG garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.657 x 1.881 x 1.678 mm |
| gewicht | 1.745 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.360 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| CO2-uitstoot | 169 g/km |
| Energielabel | D |





