
BMW X3
xDrive30e X Line FACELIFT PHEV 293pk Dealer O.H. | Trekhaak Af Fabriek | Panodak | Camera | Sfeerverlichting | Lederen Sportstoelen Verwarmd | Apple Carplay | Navigatie | DAB | Virtual | Cruise Control | Plug In Hybrid |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2022 |
| APK | 11 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 72.162 |
Omschrijving
BMW X3 xDrive30e X Line FACELIFT PHEV 293pk Dealer O.H. | Trekhaak Af Fabriek | Panodak | Camera | Sfeerverlichting | Lederen Sportstoelen Verwarmd | Apple Carplay | Navigatie | DAB | Virtual | Cruise Control | Plug In Hybrid |
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Deze hybride auto heeft een sterke, zuinige elektromotor én een verbrandingsmotor. Kortom: uitstekende rijprestaties en een veel lager brandstofgebruik. Het interieur van deze auto is bekleed met leer voor een ongeëvenaard luxueuze uitstraling. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. De achteruitrijcamera geeft u duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het navigatiesysteem met harde schijf wijst de weg! En deze auto heeft ook achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en sportstuurwiel als standaard uitrusting.
Deze BMW biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u met deze BMW X3 een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak Elektrisch Inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Virtuele Cockpit
- Voorstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- PHEV
- Plug In Hybrid
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: aug. 2021 - jul. 2024
Wielbasis: 286 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Multi Auto Zilverlinde 6 5711CD SOMEREN, NL 0493698535 http://www.multiauto.nl verkoop@multiauto.nl
Bedrijfsinformatie
Voor het maken van een afspraak, meer informatie en een uitgebreide fotoreportage kun je terecht op www.multiauto.nl of telefonisch contact opnemen met een van onze verkopers via 0493-698535. Openingstijden: ma t/m vr 10-18u, za 10-16u. Wij werken zoveel mogelijk op afspraak zodat je niet onnodig lang hoeft te wachten, je kan ons bedrijf tijdens reguliere openingstijden ook zonder afspraak bezoeken. Echter bestaat dan wel de kans dat je moet wachten alvorens je geholpen wordt. Proefrijden, informatie over onze servicepakketten, een auto reserveren of een inruilprijs weten? Lees eerst even de veel gestelde vragen op onze website.
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 216 kW (294 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.708 x 1.891 x 1.676 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| Energielabel | A |
Opties
Multi Auto B.V.
Zilverlinde 65711 CD Someren















































