

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2022 |
| APK | 24 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.469 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Uitparkeer waarschuwing
Bedrijfsinformatie
Ontdek elke dag nieuwe auto's op Autohero.com en leer meer over onze voordelen.
Alle auto’s zijn getest en rijklaar gemaakt
Inclusief 12 maanden garantie
21 dagen geld-terug-garantie
Uit eigen voorraad, snel geleverd
Bestel nu en wij bezorgen jouw auto bij je thuis
Ruil je oude auto in*
Flexibele financieringsopties
*Kies je voor inruil? Wij komen je nieuwe auto bezorgen en nemen wij je oude auto meteen mee.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons verkoopteam is 6 dagen per week bereikbaar. Neem contact met ons op via het contactformulier of telefonisch tijdens onze ruime openingstijden. Ons team is van maandag t/m donderdag bereikbaar van 09:00 tot 19:00, op vrijdag en zaterdag van 09:00 tot 18:00 en op zondag van 12:00 tot 16:00.
Wij hanteren bij Autohero vaste prijzen.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Ondanks alle inspanningen kan er een fout in de advertentie voorkomen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de advertentie. Controleer bij levering de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk voor een volledig overzicht van de auto en meer foto's op onze website.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.890 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 48 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autohero NL Amsterdam
Alleen Online1101 CL Amsterdam








































