

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2022 |
| APK | 30 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 82.287 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- BMW laserlicht (5AZ)
- aluminium delen exterieur
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (430)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie. (430)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep (316)
- Geluidsdempende zijruiten in de voorportieren (3KA)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sophisto Grau Brilliant Effec (A90)
Infotainment
- (6NW)
- Connected Package Professional (6C4)
- HiFi-luidsprekerssysteem (676)
- Live Cockpit Plus (6U2)
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding (6NH)
- dual view functie
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen en buitenste zitplaatsen achterin (4HA)
- Akoestische voetgangersbescherming (4U9)
- Bekleding leder ‚Vernasca‘ (onderdeel van High Executive). Oyster met decoratief stiksel | Schwarz (MAOI)
- Handbediende zonneschermen achter (417)
- Interieurlijsten hoogglans Eiche dunkel + accentlijsten Perlglanz chroom (4K1)
- Met leder bekleed sportstuur (255)
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank (413)
- Servotronic (216)
- Sportstoelen voor (481)
- Variable Sport Steering (2VL)
- Verstelbare stoelen achter (461)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
- Active guard (5AV)
- afdaal assistent
- hoofdsteunen actief
- Safety Pack (ZS6)
Overig
- M Sportpakket (, aluminium interieur afwerking, M Aerodynamicapakket, M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen, M sportonderstel, schakelmogelijkheid aan stuurwiel) (337)
- Comfortontgrendeling en -sluiting, open en sluiten portier en starten zonder sleutel (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing) (322)
- Elektrisch verstelbare lendensteunen op voorstoelen (488)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Safety Pack (ZS6)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Modelcode: G01
Typenummer: 61DP
Technische informatie
Vooras: Bandenprofiel links: 3 mm; Bandenprofiel rechts: 3 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 3 mm; Bandenprofiel rechts: 3 mm
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder vernasca oyster stiksel schwarz
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket: Wanneer je bij auto az een auto koopt dan worden deze occasions geleverd inclusief een pre-inspectie, vloeistoffencontrole, NAP-controle, geldige APK en de tenaamstelling. Heb je liever wat extra zekerheid dan zijn er twee pakketten beschikbaar die je kunt aankopen bij aanschaf van jouw volgende auto.
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.890 x 1.676 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 44 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 49 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto AZ Heerlen B.V.
Terhoevenderweg. 986412 ZJ Heerlen























































