

BMW X1
XDrive28i Full M Pano Harman Kardon 4WD NAP
€ 11.9502011199.009 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2011 |
| APK | 3 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 62.660 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
BMW X1 xDrive28i High Executive M-Pakket | xDrive 4WD | Panorama | Harman Kardon | Memory | Dealer onderhouden | Full Option
Te koop aangeboden: werkelijk zeer rijk uitgeruste BMW X1 xDrive28i uit 2011 met een aantoonbare kilometerstand van 199.009 km NAP.
Het betreft een origineel Nederlands geleverde auto uitgevoerd met vrijwel alle mogelijke opties.
Deze X1 is uitgevoerd met het volledige M-pakket:
M-interieur
M-exterieur
M-onderstel
M-sportstuur
M-pook
M-instaplijsten
Daarnaast beschikt de auto over de krachtige en fijne 28i benzinemotor gecombineerd met xDrive vierwielaandrijving (4WD), wat zorgt voor uitstekende wegligging en rijcomfort onder alle omstandigheden.
De auto rijdt en schakelt werkelijk fantastisch en verkeert technisch in zeer goede staat.
---
Highlights
* BMW X1 xDrive28i
* xDrive / 4WD / vierwielaandrijving
* Origineel Nederlands (NAP)
* Full M-Pakket
* M-sportpakket
* M-onderstel
* M-sportstuur
* M Performance 18 inch velgen
* Breedset velgen
* Zo goed als nieuwe A-merk banden rondom
* Panoramadak elektrisch
* Elektrisch zonnescherm
* Volledig elektrische stoelen
* Memory seats
* Volledig lederen interieur
* Luxe sportstoelen
* Stoelverwarming
* Harman Kardon soundsysteem
* Climate control
* Cruise control
* Schakelpaddles
* Keyless start
* Parkeersensoren voor en achter
* Elektrisch inklapbare spiegels
* Boekjes aanwezig
* 2 sleutels aanwezig
* Dealer onderhouden
* BMW specialist onderhouden
* Technisch topstaat
* Meest luxe uitvoering
---
Onderhoud & staat
Bijna volledig onderhouden bij BMW dealer
Laatste onderhoud uitgevoerd bij BMW specialist
Groot onderhoud gehad in september
Inclusief nieuwe bougies en bobines
Rondom voorzien van zo goed als nieuwe A-merk breedset banden
Alleen de banden hebben circa €1000 gekost
De auto is technisch echt in zeer goede staat en rijdt zoals een BMW hoort te rijden: strak, stil en sportief.
---
Bijzonderheden
De auto heeft normale gebruikerssporen passend bij leeftijd en kilometerstand, maar verkeert overall in een zeer nette staat.
---
Beschrijving
Zoek je een BMW X1 die écht volledig is uitgevoerd? Dan is dit waarschijnlijk één van de meest complete exemplaren op de markt.
De combinatie van:
krachtige 28i motor
xDrive vierwielaandrijving
volledig M-pakket
panoramadak
Harman Kardon
memory stoelen
en nieuwe A-merk banden
maakt dit een echte liefhebbersauto.
Instappen en genieten.
---
Over ILS Automotive
Bij ILS Automotive staan heldere afspraken en klanttevredenheid centraal. Wij werken uitsluitend op afspraak, neem daarom altijd contact op voor een bezichtiging of proefrit.
Voor vragen zijn wij 7 dagen per week bereikbaar van 09:00 tot 22:00 uur.
Belangrijke tip
Wilt u de auto direct meenemen? Verhoog tijdig uw daglimiet voor overboekingen. Bij de meeste banken duurt het circa 4 uur voordat een verhoging actief is.
Financial lease mogelijk
Liever per maand betalen? Wij regelen snel en eenvoudig een financiering via onze partner.
Autoverzekering
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor een scherpe autoverzekering met extra korting via meer dan 25 verzekeraars.
Inruil mogelijk
Uw huidige auto inruilen is mogelijk. Stuur gerust foto’s en gegevens voor een vrijblijvende taxatie.
Bandenmaat voor: 225/45 R18
Bandenmaat achter: 245/40 R18
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.800 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.570 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1.350 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
| Energielabel | D |




