
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW M4
4-serie Coupé - Manual - Carbon Brakes - Bucket Seats - Carbon Exterior
€ 129.87520254.334 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2025 |
| APK | 4 augustus 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 180.043 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (0494; Voorstoelen verwarmd)
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Head up display
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 19/20 inch LM Dubbelspaak (Styling 826M) Bicolor Jet Black (01T9)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde (0430)
- BMW Individual Special Request Lakkleur (P0490)
- BMW Live Cockpit Professional (06U3)
- Comfort Access (0322)
- Elektrisch te openen en te sluiten bagageklep (0316)
- HIFI System Harman Kardon (0688)
- M Carbon-keramische remmen (02NK; Keramische remschijven)
- M Carbon exterieur pakket (071C)
- M Carbon kuipstoelen (048C)
- M Driver's Pack (07ME)
- M Interieurlijsten Carbon Fibre (04MC)
- M Race Track Pack (07MM)
- M Sportstuurwiel met Alcantara bekleed (070A)
- 50 jaar BMW Art Cars Tijdelijk aanbod Individual lak (0Z50)
- Actieve Voetgangersbescherming (08TF)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (05AV)
- Active Protection (05AL; Vermoeidheids herkenning)
- AG-Intern (04NE)
- AG intern (08EK)
- AG Intern (08R3)
- AG Intern (08WD)
- Automatische 2-zone airconditioning (0534)
- Automatische dimmende binnenspiegel (0431)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (08S3)
- Banden reparatieset (02VC)
- Bekleding BMW Individual volleder MerinoSchwarz Schwarz (FX3SW)
- Bluetooth
- BMW Connected Pack Professional (beperkte looptijd) (06C4)
- BMW TeleServices (06AE)
- Boordliteratuur Nederlands (0886)
- Condition Based Service (08KA)
- ConnectedDrive Services (06AK)
- Curved Display (08WM)
- Deactiverings passagiersairbag (05DA)
- Draadloos oplaadstation (06NX)
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant (05AS)
- EU AG intern (0230)
- Extra getint glas achter
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (0420)
- Galvanische afwerking voor bedieningselementen (04U0)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (0428)
- hemelbekleding donker
- High Executive (0ZH5)
- Innovation Pack (07A2)
- Intelligent Emergency Call (06AF)
- Kilometertacho (0548)
- Koudemiddel (08R9)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- M adaptief onderstel (02VF)
- M Aerodynamica
- M Drive Professional (01MB)
- M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd (0775)
- M Hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang (07M9)
- M Koplampen Shadow Line (03MF)
- M Sportdifferentieel (02T4)
- multimedia scherm standaard
- Nederlandse taalversie (0868)
- Ondersteuning multimedia audio/USB (06VB)
- Opbergpakket (0493)
- Parking assistant plus (05DN)
- Personal eSIM (06PA)
- Premium sportstoelen
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line (0760)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Selectie CO2 (Intern) (01CB)
- Selectie CO2 (Intern) (01DF)
- Veiligheidsgordels voorzien van M striping (04GQ)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (07CG)
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Wielslotbouten (02PA)
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2024 - 2026
Modelcode: G22 / G82
Typenummer: 11HK
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Individual volleder MerinoSchwarz Schwarz
Bekledingcode: X3SW
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 03-08-2028
Garantie: Bergwerff Garantie
Garantie: 12 maanden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Kallenhard B.V. Bannepoort 2 4205MZ GORINCHEM, NL 0183624011 http://www.kallenhard.nl dick@bergwerffbmw.nl
Bedrijfsinformatie
Kallenhard Garantie
• Technisch afleverklaar gemaakt volgens de hoogste standaard
• 6 maanden onderhoudsvrij of minimaal 10.000 kilometer
• Gratis BMW Verlengde Pechhulp
Lees meer over de unieke Kallenhard Garantie op https://kallenhard.nl/service/garantie/
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 353 kW (481 pk) |
| Max. koppel | 550 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.800 x 1.890 x 1.400 mm |
| gewicht | 1.675 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 290 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,2 s |
| Actieradius | 590 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| CO2-uitstoot | 227 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Kallenhard B.V
Bannepoort 24205 MZ Gorinchem







