

BMW M3
3-serie Cabrio M DCT HArdtop Rood Leder Interieur, 18 LMV.
€ 34.9502008176.613 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2008 |
| APK | 14 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. De superioriteit van deze auto is te zien aan zijn aantrekkelijke exterieur en zijn strakke interieur, ontegensprekelijk een BMW 3-serie Cabrio, een typische hoge kwaliteit Duitse auto. Een achtcilinder benzinemotor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Topklasse: daar hoort leren bekleding absoluut bij. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Genieten van de vrijheid van cabriorijden is gemakkelijker dan ooit dankzij het elektrisch bedienbare dak. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Ook hardtop, 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Met de audiobediening op het stuur regelt u de geluidsinstallatie gemakkelijk en veilig. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 3-serie Cabrio samen. Het bandenspanningscontrolesysteem waakt over de hoeveelheid lucht in de banden. Bij drukverlies in een band krijgt u automatisch een waarschuwing.
Als u deze zomer nog met open dak wilt rijden, maak dan nu een afspraak voor een proefrit met deze cabrio.
Modelreeks: apr. 2008 - apr. 2010
Modelcode: E93
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Rood
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Tooniek Automotive Slootdijk 9 3632AM LOENEN AAN DE VECHT, NL 0623172534 info@tooniekautomotive.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.999 cc |
| Max. vermogen | 310 kW (422 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.800 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.805 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.280 kg |
| Inhoud bagageruimte | 210 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 512 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 17,2 l/100km (1 op 5,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,3 l/100km (1 op 8,1) |
| CO2-uitstoot | 293 g/km |
| Energielabel | G |





