

BMW i4
M50 High Executive 84 kWh | Schuif-/kanteldak | Lederen bekleding | LED koplampen
€ 48.950202255.710 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 december 2022 |
| APK | 24 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 86.161 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 309 - € 338 |
U hoeft geen stationwagen of SUV te hebben om toch af en toe wat meer bagage of lading te vervoeren. Met een hatchback neemt u naar behoefte wat extra's mee. De elektromotor is stil en schoon. En met een verrassend grote actieradius! De auto is van het bouwjaar 2022 en is van de eerste eigenaar. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. U wilt comfort? Die is er, met het lederen interieur. U wilt gemak? Kijk dan even naar de elektrisch bedienbare achterklep. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LED-koplampen, zwarte hemelbekleding, getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en variabele stuurbekrachtiging.
Duik in de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u nodig heeft voor een comfortabele en veilige rit, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Deze BMW i4 is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Het navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem bedient u met knoppen op het stuur. Deze BMW is voorzien van WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, lederen sportstuur, regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. U verliest de weg geen seconde uit het oog. De dashboardinfo wordt in uw zichtveld geprojecteerd door de head-up display. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Elektrisch rijden is een ervaring op zich. Bel ons voor een afspraak en maak een proefrit!
Modelreeks: jul. 2021 - jun. 2024
Modelcode: G26
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 286 cm
Actieradius: 482 km
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 197 kWh/100km
Leaseprijs: € 893 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Jilis Autobedrijven Leerdam B.V. Sperwerlaan 118 4143AW LEERDAM, NL 0345636020 http://www.jilisautobedrijven.nl verkoop@visscherleerdam.nl
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. U kunt ons ook bereiken binnen de openingstijden op telefoonnummer 0345-636020. Ook zijn wij via whatsapp te bereiken op telefoonnummer 06-86898208. Op zondag zijn we altijd gesloten.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 400 kW (545 pk) |
| Max. koppel | 795 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.780 x 1.850 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| gewicht | 2.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 1.290 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,9 s |
| Actieradius | 482 km |
| Energielabel | A |



