
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW 5-Serie
Touring 520d xDrive M Sport Laser | HUD | Harman/Kardon | Assistant Plus | ACC
€ 31.9002020173.750 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 december 2020 |
| APK | 23 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 90.818 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 636 - € 667 |
Omschrijving
Over deze BMW
In de stijlvolle kleur Carbonschwarz metallic laat deze BMW 5-serie Touring 520d xDrive High Executive M Sport direct zien waar hij voor staat. Afhankelijk van het licht oogt de lak diepzwart of juist donkerblauw, waardoor de krachtige lijnen van het M Sportpakket nog sterker naar voren komen. De 19 inch M velgen, het M aerodynamicapakket, de hoogglans Shadow Line accenten en de zwarte dakrails geven deze Touring precies die sportieve en exclusieve uitstraling die u van een echte M Sport mag verwachten. Daarbij zorgen de M Sportremmen en het adaptieve karakter van de xDrive vierwielaandrijving ervoor dat niet alleen het uiterlijk overtuigt, maar ook de rijbeleving.
Binnenin wordt u ontvangen door een interieur dat sportiviteit en luxe op fraaie wijze samenbrengt. De combinatie van Stoff Rhombicle alcantara anthrazit, het M lederen sportstuur en de zwarte hemelbekleding creëert een moderne en hoogwaardige sfeer, terwijl de aluminium Rhombicle interieurafwerking het geheel extra karakter geeft. Dankzij de sportstoelen met stoelverwarming en lendensteun zitten zowel korte als lange ritten bijzonder comfortabel. De sfeerverlichting en het 4-zone climate control systeem maken het interieur bovendien aangenaam voor iedere inzittende.
Deze 5-serie is daarnaast bijzonder rijk uitgerust met het Business Package Professional en het Innovation Package, wat direct merkbaar is zodra u instapt. Het BMW Live Cockpit Professional met groot digitaal display en Head-Up Display zorgt ervoor dat alle belangrijke informatie perfect in beeld blijft, terwijl Driving Assistant Professional en Parking Assistant iedere rit comfortabeler en veiliger maken. Ook aan technologie ontbreekt het niet, met onder andere BMW Laserlight, Comfort Access, Harman Kardon surround sound, draadloos laden voor uw telefoon en een WiFi hotspot aan boord.
Praktisch is hij uiteraard ook. De elektrisch wegklapbare trekhaak (trekgewicht 2.000kg) maakt deze Touring geschikt voor zowel dagelijks gebruik als vakanties of sportieve weekenden weg. Daarmee weet deze BMW als geen ander luxe, sportiviteit en gebruiksgemak samen te brengen in één bijzonder complete auto.
Wij verwelkomen u graag in onze showroom om deze BMW 5-serie Touring van dichtbij te ontdekken.
Voor de gehele fotoreportage en optielijst, verwijzen wij u graag door naar onze eigen website: www.benbakkerautos.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Premium audiosysteem (Harman/Kardon)
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- uitwijk assistent
Overige
- Audio Media Pack (Audio-installatie, Draadloze telefoonlader, WiFi)
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant Professional (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitparkeer waarschuwing, uitwijk assistent, zelfstandige rijstrookwissel)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Sportpakket (Aluminium interieur afwerking, M Aerodynamica)
- Parking Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2020 - apr. 2021
Modelcode: G31 LCI
Laadvermogen: 715 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ben Bakker Auto`s Kapitein Nemostraat 46 7821AC EMMEN, NL 0591659655 http://www.benbakkerautos.nl info@benbakkerautos.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn telefonisch en per WhatsApp bereikbaar via: 0591 - 659 655. Per mail: info@benbakkerautos.nl
Occasionoverzicht: www.benbakkerautos.nl
Onze occasions bieden wij aan met de volgende servicepakketten:
Servicepakket Basis à €795,=: 3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen, minimaal 1/4 tank.
Servicepakket Comfort à €1.295,=: 6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen, pechhulp Nederland, minimaal 1/2 tank.
Servicepakket Premium à €1.995,=: 12 maanden BOVAG garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen, Europese pechhulp, volle tank.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Graag tot ziens bij Ben Bakker Auto's in Emmen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 1.434 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Ben Bakker Auto's
Kapitein Nemostraat 467821 AC Emmen



































































