

BMW 5-Serie
Touring 525D High Exe 2015 Pano Vol Opties 520D
€ 12.9502015220.209 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2015 |
| APK | 22 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 82.967 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 592 - € 621 |
Zeer luxe uitgevoerde Bmw 525D Touring High Executive
Bouwjaar 2015 en in een zeer chique kleurencombinatie
216.000 km, loopt en rijdt perfect, volledige onderhoudshistorie aanwezig en ter inzage.
Naast de rijke standaarduitrusting vele mooie opties;
- Lederen interieur
- Comfortzetels met memory
- Verwamrde zetels
- Glazen panoramdak
- Head up display
- Line departure warning
- Botswaarschuwing
- Climate control
- Cruise control
- Navigatie professional
- Privacyglas achter
- Electrische kofferklep
- Achteruitrijcamera
- 360 graden camera
- Xenon verlichting
Auto ziet er zowel van binnen als van buiten netjes en verzorgd uit.
Voor meer info graag even bellen 06-22846974
520D 525D 530D
Bedrijfsinformatie
Gezien het enorme aantal reacties per MAIL/MARKTPLAATSCHAT kunnen wij deze NIET altijd behandelen. Bij vragen of interesse graag bellen op 06-22846974
Zo lang de auto's online staan zijn ze beschikbaar of zoals dan aangegeven gereserveerd of verkocht! Vragen of de auto nog beschikbaar is en "laatste prijs" worden dan ook niet in behandeling genomen.
Voor vertrek uw dag limiet wijzigen voor het OVERMAKEN ( GEEN PIN AANWEZIG ) !
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet minimaal 4 uur van te voren te verhogen. Bij Rabobank ING en ABN is dit altijd nodig.
GEEN PIN AANWEZIG
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan UCC of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 06-22846974).
Autobedrijf Huisman de Graaf
Westerweiden 2
7961EA RUINERWOLD
Telefoonnummer: 0622846974
E-mailadres: info@huismandegraaf.nl
Website www.autobedrijfhuismandegraaf.nl
Modelreeks: aug. 2014 - mrt. 2016
Wielbasis: 297 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 134 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 2534
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.907 x 1.860 x 1.488 mm |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.410 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.670 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 1.372 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | C |




