

BMW 5-Serie
Touring 520i Executive M-sport
€ 16.9502015158.519 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2015 |
| APK | 17 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 57.042 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring u van deze BMW 5-serie Touring mag verwachten: pure sportiviteit. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, BMW M-sportpakket, adaptief dempingsysteem, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met harde schijf. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. De elektronische systemen in deze BMW helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. U bent in deze BMW ook voorzien van cruise control, sportstuurwiel, dvd-wisselaar, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 5-serie Touring samen.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Modelreeks: jul. 2013 - mrt. 2016
Modelcode: F11
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 297 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 4
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Fabrikant: Autobedrijf Gert Brandsen Seringstraat 13 6744WZ EDERVEEN, NL 0318-571167 http://www.gertbrandsen.nl info@gertbrandsen.nl
Wij bieden naast hoogwaardige service vooral betrouwbaarheid, zekerheid en transparantie. Dat is ‘leven zonder autozorgen’. Ons bedrijf is ook aangesloten bij de BOVAG. Naast het Autobedrijf biedt Gert Brandsen ook de services Autolease en Autoverhuur aan. Voor ons staat persoonlijke service en gastvrijheid voorop. Wanneer u een auto wilt aanschaffen, advies wilt over occasions of een nieuw leasecontract wilt ondertekenen, wij staan voor u klaar. Gert Brandsen adviseert u graag over de auto die bij u past!
Kijk voor meer informatie op onze website: www.gertbrandsen.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.910 x 1.860 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.705 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.670 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 1.076 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | B |





