

BMW 5-Serie
Touring 530e xDrive High Exe. , Comfort stoel, head-up, 29.000 KM!
€ 38.900202329.899 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2023 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 88.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
BMW 530e xDrive High Exe, Comfort stoel, head-up, 29.000 km
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Afleverpakketten
Afleveringspakket 1
Dit pakket bevat; Onderhoudsbeurt, nieuwe APK bij aflevering, volledig gepoetst en rijklaar gemaakt.
Bovag Garantie 12 maanden - €695,-
Dit pakket bevat; 12 maanden Bovag garantie, 40-puntencheck, onderhoudsbeurt, nieuwe APK bij aflevering, volledig gepoetst en rijklaar gemaakt.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie,
maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Pouls Autotechniek BV
Bong 6a
5991 EB Baarlo
077 477 3355
info@poulsbaarlo.nl
www.poulsbaarlo.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 14.980 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 50 g/km |
| Energielabel | A |





