

BMW 5-Serie
Touring 530e M-Sport | Panorama | Trekhaak | Driv.Ass.Prof.
€ 39.949202385.356 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2023 |
| APK | 24 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 92.283 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Fraaie BMW 530e Touring in Sophisto Grey met Cognac lederen interieur. Afkomstig van de eerste eigenaar en volledig aantoonbaar dealeronderhouden. Voorzien van een mooie optielijst met o.a. elektrisch glazen panoramadak, elektrisch in-/uitklapbare trekhaak, Driving Assitant Professional, zonneschermen in de achterportieren, Shadowline exterieur, 19" lichtmetalen velgen, comfort access, etc.
Optionele afleverpakketen:
AutoStock Plus: € 695,- incl. 6 maanden uitgebreide garantie
AutoStock Premium: € 995,- incl. 6 maanden uitgebreide garantie, nieuwe APK en onderhoud
AutoStock Premium+: € 1.595,- incl. 12 maanden uitgebreide garantie, nieuwe APK en onderhoud
AutoStock Zorgeloos: € 2.295,- incl. 24 maanden uitgebreide garantie, nieuwe APK en onderhoud
Glascoating: vanaf € 995,-
Trekhaak, vast: vanaf € 800,-
Trekhaak, afneembaar: vanaf € 950,-
Privacyglas: vanaf € 350,-
Modelreeks: jan. 2020 - mei 2024
Modelcode: G31 LCI
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Aanwezige accu: gekocht
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Dakota Cognac
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: AutoStock Basis
Garantie: 3 maanden
Garantie: 5.000 km
Garantie: Standaard 3 maanden garantie op de gehele aandrijflijn (draaiende delen).
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): AutoStock Basis (gratis): - 3 maanden garantie op de aandrijflijn - min. 3 maanden APK - volledige reconditionering - basis voertuig controle - tenaamstelling nieuwe auto - vrijwaring evt. inruilauto - RDW voertuigrapport - minimaal 15 liter brandstof
Fabrikant: AutoStock Guldenweg 22 4879NL ETTEN-LEUR, NL 0615152523 http://www.autostock.nl verkoop@autostock.nl
Bij AutoStock kennen we geen geheimen. We zijn volledig transparant, zodat je niet voor verrassingen komt te staan. De auto's zijn zoals ze zijn, uiteraard zonder verborgen gebreken, met een volledige onderhoudshistorie en een schadevrij verleden. Onze prijzen zijn scherpe internetprijzen en wij kennen geen verplichte bijkomende kosten. Bij ons is het namelijk vanzelfsprekend dat een auto optisch en technisch in goede staat wordt geleverd inclusief het gratis AutoStock Basis afleverpakket. Dit omvat o.a. 3 maanden AutoStock Basis garantie en minimaal 3 maanden APK. Liever toch extra onderhoud of meer zekerheid? Upgrade dan naar AutoStock Plus, Premium, Premium+ of Zorgeloos. Financiering of lease en inruil is uiteraard mogelijk!
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |





