

BMW 5-Serie
530e M-Sport Pro Pano Iconic Glow H/K Camera 20"
€ 55.900202445.877 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 maart 2024 |
| APK | 14 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 79.902 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Autobedrijf Schouten biedt u deze gaaf uitgevoerde BMW 5-Serie 530e M-Sport Pro aan, origineel Nederlands met 45.870 KM NAP. Het exterieur is uitgeveord in de diepe metallic kleur: ' Saphirschwarz', gecombineerd met een zwart lederen interieur. Verder beschikt de BMW 5-Serie 530e M-Sport Pro over een mooie lijst met opties, waaronder:
- Parkeerhulp voor- en achter incl. achteruitrijcamera
- Lichtmetalen velgen 20"
- Shadow line
- Iconic Glow grille
- Panoramadak vast
- Apple CarPlay / Android Auto
- Navigatie
- Climate Control
- Cruise Control
- Stoelverwarming voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Mocht u liever telefonisch contact hebben verzoeken wij u om te bellen naar 0341-556510. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Modelreeks: nov. 2023 - 2026
Modelcode: G60
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,5 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Autobedrijf Schouten B.V. Lokhorstweg 3 3851SE ERMELO, NL 0341556510 http://www.autobedrijfschouten.nl verkoop@autobedrijfschouten.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.060 x 1.900 x 1.520 mm |
| gewicht | 1.980 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.655 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 103 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 15 g/km |
| Energielabel | A |





