

BMW 5-Serie
Touring 530e|SoH ACCU 92%|M-PAKKET|XDRIVE|292PK|TREKHAAK|STUURVERWARMING
€ 27.9502022170.795 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2022 |
| APK | 4 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 66.703 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
NIEUW BINNEN:
BMW 530E, X-DRIVE, M-PAKKET, 292PK, HYBRIDE, TOURING, SOH ACCU 92%. Auto verkeerd in nette staat en is voorzien van het black-optic pakket en rijk uitgerust aan luxe opties.
Vele extra luxe opties zijn dan ook aanwezig, waaronder: led koplampen met automatisch grootlicht, cruise control, lederen stoelen, stoelverwarming, achteruitrij-camera, pdc voor en pdc achter, hifi, elektrische kofferklep, carplay, ambient light interieurverlichting verstelbaar in kleuren, afneembare trekhaak, getint glas, stuurwielverwarming, elektrisch verstelbaar en inklapbare spiegels, privacy glas, multifunctioneel stuurwiel, climate control, 19inch lm-velgen, etc…
Auto is compleet met boekjes, nap-rapport, apk-rapport, 2-sleutels en de bijbehorende laadkabel.
Auto staat netjes gepoetst rijklaar in onze showroom.
Is compleet BMW dealer onderhouden en in goede conditie.
Accu is getest en heeft een Accu capaciteit van SOH 92%.
Dit is bovengemiddeld en in zeer goede conditie. Certificaat wordt meegeleverd.
Verkoopprijs: 27.950,- Euro rijklaarprijs inclusief 3 maanden garantie.
Verkoopprijs: 28.350,- Euro rijklaarprijs inclusief 6 maanden garantie.
Inruil en financiering is bij ons zeker mogelijk.
Heeft u nog vragen of wilt u al graag het rijgevoel krijgen van deze BMW 530e? Neem geheel vrijblijvend contact met ons op, of kom vrijblijvend langs en geniet van een kopje koffie inclusief een leuke proefrit!!
We zijn bereikbaar op Tel. 0488-723150 of op 06-55718367 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 tot 22.00 uur).
Hybride aandrijving: parallel (voortbeweging door elektromotor(en) en/of verbrandingsmotor)
Bandenmaat: 245/40 R19
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 298 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 26,1 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Slot Exclusive is aangesloten bij RDW, NAP, VWE en VASS. De tevredenheid van de klant staat bij ons hoog in het vaandel. De autos staan helemaal klaar voor gebruik en daardoor hoeven wij geen extra kosten in rekening te brengen om de auto nog rijklaar te maken.
Bel ons vrijblijvend voor informatie, of maak een afspraak om deze auto te bezichtigen onder het genot van een heerlijk kopje koffie. Bezichtiging is bij ons binnen in de showroom en daarom mogelijk van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 08.00 uur tot 13.00 uur en eventueel in de avond mogelijk op afspraak.
Graag vragen wij u om van tevoren telefonisch contact met ons op te nemen. We zijn bereikbaar op Tel. 0488-723150 of op 06-55718367 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 tot 21.00 uur). Ook kunt u ons altijd een e-mail sturen naar info@slotexclusive.nl.
DISCLAIMER:
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 46 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 55 g/km |
| Energielabel | A |





