

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 april 2025 |
| APK | 18 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 154.326 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 357 - € 394 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie high end
Interieur
- Airco separaat achter
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- 4-zone airconditioning (4NB)
- 20 / 21 inch lichtmetalen wielen Dubbelspaak (styling 951 M) in Bicolor Midnight Grey (1GA)
- Automatische 2.5-zone airconditioning (534)
- BMW Individual leder ‘Merino‘ Schwarz (LKSW)
- Bots herkenning systeem
- Connected Package Professional (6C4)
- koplampen donker (matrix/LED)
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- M Koplampen Shadow Line (3MF)
- aanhanger manoeuvreerhulp
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar
- Active Protection inclusief vermoeidheidswaarschuwing (5AL)
- Adaptief onderstel Professional (2VV)
- Akoestische voetgangersbescherming (4U9)
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (4T8)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- BMW 'Iconic Glow' exterieurpakket (3DP)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Bowers & Wilkins Surround Sound System (6F4)
- Carbon exterieur delen
- centrale airbag voor
- Comfort Access (322)
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Comfort Pack (7VB)
- Comfort Pack (Stoel ventilatie voor, Zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- diffuser
- Doorlaadopening in de achterbank (465)
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant (5AS)
- Driving Assistant Plus (5AT)
- Driving Assistant Professional (5AU)
- Driving Assistant Professional (automatische snelheidsbegrenzing ISA, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding microvezel
- interieurcamera
- Interieurcamera (4NR)
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Live Cockpit Plus (6U2)
- M achterspoiler in Saphirschwarz (754)
- M Carbon exterieurpakket (71C)
- M Driver's Pack (7ME)
- M hemelbekleding in Alcantara Schwarz (776)
- M Hemelbekleding in Anthrazit (775)
- M interieurlijsten ‘Aluminium Rhombicle’ met accentlijsten in Dunkelsilber (43R)
- M Interieurlijsten ‘Carbon Fibre’ met accentlijsten in Dunkelsilber (43P)
- M Multifunctionele stoelen (4MA)
- motorgeluid simulator
- M Sport differentieel (2T4)
- Multifunctioneel M Sportstuurwiel inclusief Sport Boost functie (710)
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
- Parking Assistant Professional (5DW)
- Parking Assistant Professional
- Personal eSIM (6PA)
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line (760)
- Regensensor 3 serie (521)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Servotronic (216)
- smartphone entry
- sportstuur nappaleder
- Steptronic sport transmissie (2TB)
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- verhoogde topsnelheid
- verlichte grille/strip
- WiFi
- Wireless Charging opbergvak (6NX)
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Modelcode: G60
Kenteken: BMWM5
Technische informatie
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 301 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 26,4 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Boks Laan vd Dierenriem 51 7324AB Apeldoorn, NL 055-3603050 http://www.autobedrijfboks.nl info@autobedrijfboks.nl
Bedrijfsinformatie
De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten nodig voor levering van de auto. Optionele pakketten of uitrusting zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden.
Bij Autobedrijf Boks heeft u keuze uit meer dan 250 occasions. Heeft u een auto in te ruilen? Ga dan naar onze website: http://www.autobedrijfboks.nl/voorraad en vind uw nieuwe auto. Binnen 1 werkdag krijgt u een offerte op maat.
Heeft u een eigen bedrijf? Weleens over financial lease nagedacht? Voor meer informatie hierover ga naar https://www.autobedrijfboks.nl/diensten/financieren/ Ook voor ZZP zeer aantrekkelijke tarieven en acceptatie voorwaarden.

Specificaties
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 535 kW (729 pk) |
| Max. koppel | 1000 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.100 x 1.970 x 1.510 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 305 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,5 s |
| Actieradius | 69 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 37 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Gerrit Boks B.V.
Laan van de Dierenriem 517324 AB Apeldoorn












































