

BMW 4-Serie
Coupé 440i High Executive Edition Camera, Cruise, Navi
€ 32.9502019118.923 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2019 |
| APK | 20 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 79.323 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Inruil mogelijk
Achteruitrijcamera
Audio installatie
Zwarte hemelbekleding
Bluetooth
Luxe lederen bekleding
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Elektrische ramen voor
LED koplampen
Led achterlichten
Navigatiesysteem full map + hard disk
Parkeersensoren voor + achter
Stuur multifunctioneel
Memory stoelen
Voorstoelen verwarmd
Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18inch
Voor meer informatie en foto's zie onze website Perfectautos.nl
Voor vragen of het willen maken van een proefrit kunt u ons bereiken op 0617141000.
Modelreeks: jan. 2019 - jun. 2020
Modelcode: F32
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Perfect Auto's Cornelis Drebbelstraat 14 6603BH WIJCHEN, NL 0617141000 http://www.perfectautos.nl info@perfectautos.nl
Perfect Auto’s is dé specialist in Wijchen op het gebied van occasions. Wij hebben een erg divers aanbod in zowel personenauto’s als bedrijfsauto’s. Mocht u uw auto niet in ons aanbod vinden dan kunnen wij er één voor u zoeken.
Wij van Perfect Auto’s leveren u niet alleen een kwalitatief goede occasion, ook bieden wij u een mogelijk om de auto te verzekeren. Door onze passie voor auto’s, technische deskundigheid en onze marktkennis, zijn wij in staat om u op professionele wijze van dienst te zijn.
U bent van harte uitgenodigd bij Perfect Auto’s in Wijchen!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.830 x 1.380 mm |
| gewicht | 1.535 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.075 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 186 g/km |
| Energielabel | F |



