
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW 3-Serie
418i Centennial Executive - Navi, Leer, Xenon, Cruise, Afn. Trekhaak
€ 10.8452017200.165 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2017 |
| APK | 25 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.500 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Leuk dat je kijkt naar onze auto! Deze auto is al netjes schoongemaakt en staat klaar om direct bekeken en gereden te worden.
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Aanvullende opties en accessoires
- Aluminium interieur afwerking
- Bluetooth carkit
- Comfort stoelen
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Mistlampen
- Navigatiesysteem full map
Meer informatie
Garantie: 3 maanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.638 x 1.825 x 1.389 mm |
| gewicht | 1.460 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.045 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 1.034 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Zieleman
Burg. Backxlaan 2067711 AL Nieuwleusen






































