
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW 3-Serie
Touring 318d M Sport Edition
€ 12.5002018194.106 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2018 |
| APK | 23 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 55.087 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 505 - € 529 |
Omschrijving
Hoe je het ook wend of keert: in Duitsland weten ze hoe je topkwaliteit auto's bouwt. Ontwerp, prestaties, comfort en veiligheid: allemaal van even hoog niveau. Ook deze BMW 3-serie Touring. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Stijl en comfort krijg je erbij in de vorm van een fraai lederen interieur. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Al is het nog zo fris, koude handen zijn verleden tijd door het verwarmd stuurwiel. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, sportonderstel, getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem en het navigatiesysteem met harde schijf kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control, dvd-systeem, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 3-serie Touring samen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze BMW te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
Infotainment
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - jul. 2019
Modelcode: F31 LCI
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 281 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Autobedrijf Kraeima Scheper Romhof 14 9411SC BEILEN, NL 0593-540208 http://www.kensautos.nl info@ksautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.545 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.165 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 1.276 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Autobedrijf Kraeima & Scheper B.V.
Romhof 149411 SC Beilen



























