

BMW 3-Serie
Touring 320i xDrive M Sport Edition
€ 20.9402018103.156 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2018 |
| APK | 28 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 55.626 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: F31 LCI
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Fabric/leather Breeze/anthracite (PCBAT)
CO₂-uitstoot (NEDC): 151 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Aantal sleutels: 2
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Bandenset: Winterbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.467 mm |
| gewicht | 1.585 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.185 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 923 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
| Energielabel | E |






