
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 3-Serie
320i M Sport High Executive 184Pk Automaat (GROOT NAVI, M PAKKET, STOELVERWARMING, LEDER, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, NIEUWSTAAT)

BMW 3-Serie
320i M Sport High Executive 184Pk Automaat (GROOT NAVI, M PAKKET, STOELVERWARMING, LEDER, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, NIEUWSTAAT)
€ 19.9452018145.243 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2018 |
| APK | 27 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 53.826 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
PROEFRIT MAKEN? LAAT WETEN DAT JE LANGSKOMT!
AUTOCENTRUM KRIMPENERWAARD IS UITGEGROEID TOT EEN BEGRIP IN HEEL NEDERLAND. WIJ BEDIENEN MEER DAN 10.000 KLANTEN PER JAAR, EN DUS KAN HET DRUK ZIJN BIJ ONS, ZEKER OP ZATERDAG. OM IEDEREEN ZO GOED MOGELIJK TE HELPEN VRAGEN WIJ JE VRIENDELIJK OM EEN AFSPRAAK BIJ ONS IN TE PLANNEN. EEN BEZOEK ZONDER AFSPRAAK KAN WACHTTIJD MET ZICH MEEBRENGEN.
Deze BMW 3 Serie is ontwikkeld om uw leven gemakkelijker te maken. En comfortabeler. En veiliger. Kijk maar naar zijn ruimtelijke interieur, zijn stijlvol gelijnde carrosserie en zijn krachtige motor. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Dit mag je gerust een luxe uitvoering noemen: een lederen interieur én een elektrisch bedienbare achterklep! Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! In deze sportstoelen voel je je één met je auto. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Bij de rijke uitrusting horen ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, BMW M-sportpakket, zwarte hemelbekleding, dakspoiler en donker getint glas achter.
Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem met harde schijf. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze BMW 3 Serie voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Ook audiobediening op het stuur, DAB+, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en keyless entry zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 3 Serie samen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als u meer wilt weten over deze BMW, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- M Pakket
- M Sport pakket
Infotainment
- DVD speler
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- M-Stuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Comfort stoelen
- DAB+
- Elek pakket
- Extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- Mistlampen
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2016 - jul. 2018
Modelcode: F34 LCI
Referentienummer: 1949
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Krimpenerwaard Van der Giessenweg 2 2921LP KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180201707 http://www.autocentrumkrimpenerwaard.nl info@autocentrumkrimpenerwaard.nl
Bedrijfsinformatie
Koop met zekerheid!
Wanneer je kiest voor de prijsstelling via viabovag.nl, profiteer je automatisch van de betrouwbare BOVAG Garantie op jouw auto. Zo ben je verzekerd van zorgeloos rijplezier, duidelijke voorwaarden én extra zekerheid bij je aankoop.
Kies voor zekerheid. Kies voor ViaBovag.
Wanneer u een proefrit wilt maken en/of meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 19:30 uur op telefoonnummer 0180-201 707.
Voor financiering of financial lease? www.carleasenederland.nl
Met vriendelijke groet,
Team Autocentrum Krimpenerwaard
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autocentrum Krimpenerwaard B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.820 x 1.830 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.575 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 1.016 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autocentrum Krimpenerwaard
Van der Giessenweg 22921 LP Krimpen aan den IJssel











































