

BMW 3-Serie
Touring 320i M-SPORT High Executive/heads-up/Dealer onderhouden
€ 19.9452017113.951 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2017 |
| APK | 1 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 57.430 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Welkom bij JM Car Store
Inruil, lease/financiering en garanties behoren uiteraard tot de mogelijkheden.
Neem hiervoor contact op met één van onze adviseurs.
Heeft u specifieke wensen met betrekking tot aflevering van uw nieuwe auto? Niks is ons te gek! Laat het ons vooral weten.
BEL ONS VAN TE VOREN VOOR EEN AFSPRAAK, OM EVENTUELE TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN!
* INRUIL Auto's :
Mocht u een auto willen inruilen dan ontvangen wij graag enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen.
De foto's kunt u sturen via Whats'App 0627546656
*Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan* : Merkdealer - BOVAG - DEKRA
* JM Car Store heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 1.016 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | C |





