
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 3-Serie
Touring 320i Centennial High Executive Rijklaarprijs-Garantie Navigatie Led Leder Sportinterieur Airco

BMW 3-Serie
Touring 320i Centennial High Executive Rijklaarprijs-Garantie Navigatie Led Leder Sportinterieur Airco
€ 18.950201693.596 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2016 |
| APK | 22 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.933 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Duitse automerken hebben een onverwoestbare reputatie als het gaat om kwaliteit en prestaties. Geen wonder want qua constructie, vooruitstrevende techniek en betrouwbaarheid is de concurrentie dun gezaaid. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. De klasse komt van het lederen interieur en het slimme gemak van de elektrisch bedienbare achterklep. Deze auto is ook voorzien van stoelverwarming. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze BMW 3-serie Touring heeft naast een navigatiesysteem met harde schijf een uitstekend audiosysteem en smartphone connectiviteit. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze BMW heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. Natuurlijk behoren lederen sportstuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze BMW 3-serie Touring Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Neem contact op en we regelen een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit (534)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Navigatiesysteem professional (609)
- Bluetooth
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor (5A1)
- Middenarmsteun achter inclusief bekerhou (497)
- Omlijsting zijruiten mat aluminium (3L8)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- Uitgebreide bluetooth telefoonvoorbereiding (6NS)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2016 - feb. 2017
Modelcode: F31 LCI
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Ivoor
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 12 maanden (zonder meerprijs): https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: ABC Auto's Jonge Voolweg 39 1521RH WORMERVEER, NL 0756213405 http://www.abcautos.nl info@abcautos.nl
Bedrijfsinformatie
- Al onze auto’s boven de €4500,- worden afgeleverd inclusief.
- Rijklaarprijs .
- Onderhoud volgens fabrieks--schema.
- Nieuwe A.P.K keuring .
- Reinigen binnen en buitenzijde.
- 15 Liter brandstof.
- 12 Maanden BOVAG Garantie.
- Tenaamstelling kenteken en leges.
Tevens is het mogelijk om uw huidige auto in te ruilen.
Zo is rijklaar ook echt rijklaar! zonder bijkomende kosten!
Heeft deze advertentie uw interesse gewekt dan bent u van harte welkom voor een bezichtiging in onze showroom aan de Jonge Voolweg 39 te Wormerveer. Voor informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met Reinier Wijker of Mitchell Wijker op tel.nr 075-6213405
BGG.06-20496350
WhatsApp 06-20496350
De koffie staat voor u klaar. !!!
Abc Auto’s
Jonge voolweg 39
1521 RH Wormerveer
http://abcautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 1.090 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
ABC Auto`s
Jonge Voolweg 391521 RH Wormerveer









































