

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2013 |
| APK | 21 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 96.924 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Hele nette BMW 325i met M sport pakket, 6 cilinder en CarPass vanuit België.
Sinds 2020 in Nederland en van de laatste eigenaar geweest.
Deze auto is in uiterst nette staat, rookvrij en geurvrij.
Audio installatie van het merk Boxmore ingebouwd t.w.v. ruim €4.000 euro incl factuur.
Verder voorzien van een navigatiesysteem, cruise control en parkeersensoren voor en achter.
De beide voorstoelen zijn elektrisch verstelbaar.
Heeft u een inruil auto of heeft uw voorkeur deze auto per maand af te betalen? Dat is mogelijk via onze financiering mogelijkheden, zelf kijken welke mogelijkheden er zijn is mogelijk via onze website. Voor meer informatie kan u altijd contact met ons opnemen.
Benieuwd naar deze BMW 325i? Neem gerust contact op voor een proefrit en wie weet rijd u hier binnenkort in rond!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Open dak
- Schuif/open dak
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Carkit
- Multimedia systeem
- Navigatie full map + hard disk
Interieur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
Overige
- Automatisch dimmende antiverblindingsbinnenspiegel (431)
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit (534)
- Bluetooth
- Chrome Line Exterieur (346)
- Cruise control met Active Braking (544)
- Deels elektrisch verstelbare voorstoelen (4UA)
- Exclusive Edition
- Koplamsproeiers (502)
- Mistlampen voor 3 serie (520)
- M Sport Edition (Aluminium interieur afwerking)
- M Sportpakket (Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18")
- Navigatiesysteem business (7KD)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spiegel-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
- Sportpakket
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - mrt. 2013
Modelcode: E93 LCI
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Neele Hoge Maat 2 3961NC WIJK BIJ DUURSTEDE, NL 06-49671800 http://www.autoneele.nl Info@autoneele.nl
Bedrijfsinformatie
- Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alléén op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kan u ons altijd vrijblijvend contacteren. -
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelieve contact op te nemen voor u de gewenste auto wilt komen bezichtigen in onze showroom.
De voordelen van een aankoop bij Auto Neele:
Auto Neele is van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend op afspraak en zaterdag van 10.00 uur tot 16.30 uur.
Persoonlijk contact met 1 contact persoon voor al uw vragen, zowel voor, tijdens als na de verkoop.
Motto: Kwaliteit is kwantiteit.
Auto's in uiterste top staat leveren voor een scherpe prijs, waardoor er een snelle doorloop is, zowel naar de handel / b2b als naar de particuliere klant.
De auto's zijn rijklaar geprijsd en worden geleverd zoals u het verwacht als u een zo goed als nieuwe auto koopt!
De perfecte auto gevonden maar toch liever andere (kleur) velgen, spoilerpakket een bepaalde optie of iets anders? Neem contact op voor de mogelijkheden.
Gevestigd in Wijk bij Duurstede, nabij Utrecht, Houten en Nieuwegein.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.780 x 1.380 mm |
| gewicht | 1.660 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 210 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 185 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Auto Neele
Hoge Maat 23961 NC Wijk bij Duurstede



























































