

BMW 3-Serie
Touring 320i Edition M Sport Shadow Executive
€ 19.4452018138.597 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2018 |
| APK | 20 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 51.349 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (€ 995): Service pakket PLUS: - 12 Maanden garantie - Onderhoudsbeurt - APK (indien nodig) - Rijklaar maken
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; 12 Maanden garantie, APK (indien nodig), Onderhoudsbeurt, Rijklaarmaken
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Welkom bij HD Car Store,
Wij zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte Nederlandse personenauto's.
INRUILEN: Dit kan wanneer u ons het kenteken, de kilometerstand en enkele foto's van binnen en buitenkant kan doen toekomen via WhatsApp (06-15427201 ), dan kunnen wij u een passend voorstel doen.
FINANCIEREN: Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij tal van banken en hebben vaak al binnen 30 minuten duidelijk of financieren mogelijk is voor u inclusief de bijbehorende tarieven. (06-15427201)
-Wij zijn een RDW-erkend bedrijf.
*Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan* : Merkdealer - BOVAG - DEKRA
* HD Car Store heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.810 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 1.016 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |





